T E R A P I A  G E S T A LT  W   K  R  A  K  O  W  I  E
            tel. 602 524 698         e-mail: iwonakacyna@gmail.com

IWONA KACYNA
 
Terapeutka/ counsellor Gestalt z certyfikatem Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling – Firenze. 

Certyfikowany terapeuta Somatic Experiencing-pracy z traumą.

Certyfikowany trener Tre- Trauma Releasing Exercises- Ćwiczenia uwalniające od stresu i traumy. 

Ukończyła szkolenie z kinezjologii edukacyjnej metodą Dennisona, 3-letni kurs dietetyki chińskiej, masażu i refleksoterapii.

Pracuje w terapii indywidualnej oraz prowadzi warsztaty rozwojowe, łącząc podejście terapeutyczne z szeroko rozumianą pracą z ciałem i indywidualnymi wartościami duchowymi. Istotnymi wartościami są dla niej autentyczność i akceptacja.

Od lat towarzyszy kobietom i mężczyznom wspierając ich w odkrywaniu i rozwijaniu osobistego potencjału, w odnajdywaniu siebie, swojego miejsca w świecie, w wyrażaniu swojej prawdy i budowaniu szczerych relacji.

Prowadzi kręgi kobiet od 2000r oraz kręgi kobiet i mężczyzn od 2012r.

Jest mamą czterech  synów.

 IW pracy terapeutycznej korzysta z elementów pracy z ciałem, wiedzą z zakresu medycyny chińskiej i szeroko rozumianej energetyki ciała. Zrozumienie wzajemnego na siebie oddziaływania emocji, myśli i ciała- pozwala poczuć się bardziej zintegrowanym, poszerzyć świadomość, odpowiedzialność  i sprawczość w zakresie napięć, blokad, czy też swobodnego przepływu energii w ciele.


Głęboko wierzy, że każdy człowiek posiada wszystko, czego potrzebuje, by być szczęśliwym i żyć w zgodzie ze swoimi najgłębszymi pragnieniami.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW